Ptáme se našich zákazníků

16.02.2010 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů | Typ AK: kotel Verner A251 | Téma: Informace o automatických kotlích

V lednu letošního roku jsme se rozhodli navštívit několik zákazníků, kteří používají automatické kotle společnosti VERNER.
V níže uvedeném článku si můžete přečíst o prvních dvou návštěvách.
Více rozhovorů a nejen o automatických kotlích naleznete na internetových stránkách www.verner.cz  v sekci reference.

Návštěva v Podkrkonoší

Dne 6.1.2010 jsme se rozhodli navštívit manžele Krausovy, kteří žijí v Podhůří Krkonoš. Po chvilkovém hledání jsme si všimli krásné novostavby v klasickém, podkrkonošském stylu.
Hned po příjezdu nás manželé provedli celou novostavbou, kde je instalován systém VERNER SPIRO, podlahové vytápění VERNER, topný sloup VERNER a samozřejmě také kotelnou s automatickým kotlem VERNER A 251 s externí dopravní cestou.
Z rozhovoru bylo cítit velké nadšení z celého systému vytápění, zejména z komfortu a ekonomické úspory, který jim přináší. Velmi nás také překvapila paní Krausová, která o vytápění věděla mnoho technických informací, a pan Kraus si nejvíce pochvaloval časovou úsporu, kterou mu kotel přináší.

•  Co jste chtěli původně vyřešit?
Obec nerozšířila plyn, proto jsme chtěli investovat do jiného způsobu vytápění, který by nám zajistil pohodlné topení a především úsporu rodinného rozpočtu. Velmi často nebýváme doma, tak jsme požadovali jednoduchou obsluhu kotle a časově nenáročnou přípravu paliva. Také jsme si nechtěli hyzdit interiér velkými radiátory a v neposlední řadě jsme chtěli využít možnosti dotací Zelená úsporám.

•  Jak jste spokojeni s naším řešením?
Všechny naše požadavky byly splněny nad naše očekávání. Díky systému VERNER SPIRO nemusíme mít žádné velké radiátory a mohli jsme zachovat design interiéru dle našich představ. Jsme z vesnice, proto máme častý kontakt se zemědělci, kteří nám zajišťuji snadný a hlavně levný přístup k palivu.

•  Co byste vzkázali všem zájemcům, kteří řeší vytápění?
Neváhejte a udělejte si takové topení, nemá to chybu. Velmi pohodlná obsluha, minimální vynášení popela a téměř žádná prašnost. Navíc při zatápění můžete cítit jemnou vůni podobající se pečení chleba.


 

 


Návštěva v Jihomoravském kraji

O den později, 7.1.2010, jsme se vydali na druhou stranu naší vlasti. Za hustého sněžení jsme přijížděli do malé vesničky v Jihomoravském kraji. Před novostavbou rodinného domu, která pěkně zapadne do skromné vesnické zástavby nás přívětivě vítal pan Havelka.
Manželé Havelkovi si nechali od společnosti VERNER zpracovat celý systém vytápění skládající se z automatického kotle VERNER A25, interiérového kotle VERNER 12/7D, topného sloupu VERNER, systému vytápění VERNER SPIRO a podlahového topení. Proto jsme se rozhodli je navštívit a položit pár otázek, abychom zjistili, jak jsou s celým systémem vytápění spokojeni.
Pan Havelka nás velmi vstřícně provedl novostavbou a podělil se s námi o své zkušenosti s vytápěním.

•  Co jste původně chtěli vyřešit?
Do našeho nového domu jsme chtěli vyřešit kompletní systém vytápění. Nechtěli jsme plyn, ale jiný a hlavně levnější zdroj tepla. Největší vrásky na čele nám dělalo vytopení vysokého a atypického interiéru bez ventilátoru.

•  Jak jste spokojeni s naším řešením?
Původně jsme uvažovali o kotli na dřevoplyn, ale po konzultaci se společností VERNER jsme zvolili automatický kotel VERNER A 25. Nadchlo nás účinné spalování všech druhů obilovin (např.:hořčice, svazenky, řepky apod.). Jako náhradní zdroj tepla a zároveň jako estetický doplněk obývacího pokoje jsme zvolili interiérový kotel VERNER 12/7D, který je napojen na celou soustavu topení.
Velmi nás překvapila funkce systému VERNER SPIRO, který má zejména tu přednost, že malé množství vody dokáže velice rychle vytopit celý objekt. Celou topnou soustavu jednoduše ovládáme spínacími hodinami. Na vytopení místnosti s velmi vysokým stropem jsme zvolili topný sloup VERNER. Po jeho vyzkoušení si myslíme, že to je jediná nabídka, která dokáže vytopit celou místnost s perfektním rozložením teploty.

•  Co byste vzkázali všem zájemcům, kteří řeší vytápění?
Vše je vyřešené k naší maximální spokojenosti. Určitě doporučujeme polečnost VERNER. Má velmi širokou nabídku alternativních řešení.

 


VERNER a. s. představuje zcela nové pojetí vytápění místností, které klade důraz především na estetickou stránku, významné omezení cirkulace prachu a širokou možnost umístění a řešení topných prvků: VERNER - SPIRO


Revoluční systém vytápění VERNER SPIRO ještě před zakrytím…

•  •  • 


Dále bych rád podotkl, že naším cílem je neustále zvyšovat spokojenost zákazníků, proto se neorientujeme pouze na prodej našeho výrobku, ale chceme se stát Vaším dlouhodobým partnerem. Velmi důležité jsou pro nás vaše názory a zkušenosti se společností VERNER, které nám pomohou zvýšit kvalitu našich služeb i výrobků.
Velmi uvítáme, pokud se i vy budete chtít podělit se svými zkušenostmi a společně s námi budete vyvíjet budoucnost moderního vytápění.
Tomáš Šimek
marketingové oddělení VERNER a.s.

simek@verner.cz
www.verner.cz
 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz