Jak se čistil Benekov C27 po 100 dnech.

13.03.2017 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Rozhodli jsme se udělat test, jak dlouho vydrží kotel Benekov C27 bez čištění. Výsledkem bylo, že je to maximálně 100 dnů. A těch 100 dnů je možné dosáhnout jen díky použití kvalitního hnědého uhlí při testu. V našem případě se jednalo o pytlované (balené) uhlí Automatik od společnosti Ridepal. Stav zanešení kotle po 100 dnech a jeho čištění můžete shlédnout na tomto videu.

Celý článek »

SERVISNÍ PROHLÍDKA KOTLE jen za 2.500,-Kč vč.DPH

31.08.2011 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Vážení vlastníci automatických kotlů,
ačkoli venku ještě panují letní teploty, zima a s ní přicházející topná sezóna se nezadržitelně blíží.
S příchodem topné sezóny je potřeba si vzpomenout i na své miláčky v kotelně.
Právě v této době je vhodný čas pro provedení předsezónní prohlídky (roční revize) kotle.
Tuto roční revizi požaduje většina výrobců kotlů, jako podmínku pro uznání záruky.

Kterých automatických kotlů se prohlídka týká?
- BENEKOV
- GUNTAMATIC (i s ruční přikládkou paliva)
- LICOTHERM
- PONAST
- VERNER

Celý článek »

Instalace automatického kotle již za 99.900,- Kč

16.08.2011 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

 
Firma ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. pro Vás připravila na závěr léta zajímavou akci, kdy lze zakoupit kompletní instalaci s automatickým kotlem na uhlí a dřevo CosmoTHERM U25 za 99.900,- Kč s DPH.
Tato akce Vám umožňuje získat:

Celý článek »

Šrotovné na kotle

25.05.2011 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Vážení zákazníci, společnost VERNER podporuje Vás, ekologicky uvažující zákazníky a spouští limitovanou akci – šrotovné na kotle.
Pokud svůj starý pyrolitický kotel na tuhá paliva jakékoli značky odevzdáte k ekologické likvidaci do společnosti VERNER, máte jedinečnou možnost získat příspěvek ve výši 25 200 - 30 600 Kč bez DPH na koupi nového kotle na kusové dřevo z produkce společnosti VERNER. 

Celý článek »

Noviny EXPERT – 3. vydání

05.05.2011 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Již je to rok, co jsme pro Vás - zákazníky, partnery a přátelé společnosti VERNER -začali vydávat noviny EXPERT.
Druhý rok vydávání odstartujeme třetím číslem.
Ve třetím čísle našich novin naleznete širokou škálu článků – od historie nyní velmi diskutované „Zelená úsporám“, přes vytápění peckami, novinku VERNER V210 v praxi až po naše průmyslové kotelny VERNER GOLEM a kontejnerové kotelny.
 
Celý článek »

NOVINKA na SHK 2011 od fa BENEKOVterm s.r.o.

15.04.2011 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

V tomto týdnu byla na veletrhu SHK 2011 v Brně představena firmou BENEKOVterm s.r.o. úplná NOVINKA, kotel CosmoTHERM U25.
Jedná se o kotel nižší cenové kategorie, který je určen k topení hnědým uhlím Ořech 2 a kusovým dřevem o délce až 50 cm. Byl vyvinut na základě dlouhodobých žádostí zákazníků, kteří požadují spalování hnědého uhlí v automatickém režimu a doplňkově i dřeva.

Celý článek »

VERNER = 5 let záruka na kotlové těleso

11.03.2011 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Určitě jste již všichni stáli před nějakým velkým rozhodnutím. Ať to byl třeba nákup bytu, auta, počítače, ale například i kotle pro vytápění. Při tomto rozhodování vždy hrají velkou roli užitné vlastnosti, funkčnost, různé parametry, cena apod.
Z téměř dvacetileté praxe víme, že jeden z nejdůležitějších rozhodujících prvků pro výběr, je i pocit jistoty.
 
Celý článek »

Nová vlaštovka z Jižních Čech - PONAST KP 51

06.12.2010 | František Švamberg | Pohled podnikatelů

V této předvánoční době by se mohlo nezasvěcenému zdát, že nadpis je časově nepatřičný, prezentujeme ale nový přírůstek v oboru. Je ověřeno, že připravenému nakonec dopřeje i náhoda. Tak také byl navázán kontakt s investorem, který se v malé vesničce úspěšně snaží připravit pro svou rodinu bydlení. Po prohlídce rozsáhlého komplexu v rekonstrukci, kde už byly položeny rozvody v podlahách v délce 2.600 metrů, jsme se rychle dohodli na výkonu automatického kotle, který byl obratem zadán ve výrobě.
 

Celý článek »

Taková kotelnička … A jde to!

21.11.2010 | František Švamberg | Pohled podnikatelů

Aktualizováno: Vítám všechny zájemce, kteří se orientují na pozitivní zprávy a doplňuji aktualitu k níže uvedenému článku Taková kotelnička. Dnes už můžeme  (ve shodě s majitelem) připsat: Přináší nám radost. Jak bylo uvedeno dříve, v důkladném plánování majitele nutno podtrhnout předběžné jednání s úřady, s dodavateli, i jeho aktivní účast při tvorbě díla. Nyní tedy nehledíme do jakéhosi oprýskaného koutu, kam byl (snad omylem) postaven profi výrobek, ale na pěkný topný zdroj, který každého zaujme. Kotel KP10 dělá automaticky to, co má v programu, popele je skutečně minimum, obsluha se tedy blíží nule. Ke všemu můžeme přidat i finanční výsledek: po šesti týdnech od vyúčtování obdržel investor dotaci – v plné výši a bez oprav. Je skutečně potěšitelné vidět ve tváři majitele klid a pohodu, s jakou může své rodině připravovat Vánoce.

Celý článek »

Rozhovor s vítězem prestižní ceny Energy Globe Award

27.10.2010 | Tomáš Šimek | Pohled veřejnosti

Prestižní světová soutěž Energy Globe Award již jedenáctým rokem oceňuje nejlepší energeticky úsporné projekty. Pro rok 2010 toto prestižní ocenění získal nápad pana Halíka, který vytápí svůj dům peckami, jež zpracovává ve své pálenici. Automatický kotel VERNER A251, který zmíněné pecky spaluje, vyrábí společnost VERNER z Červeného Kostelce. Jak jsme zde již psali, tak v sobotu 9.10.2010 získal v Brně v konkurenci 276 přihlášených projektů Energy Globe Award v kategorii Země. Pan Halík se poté stal i absolutním vítězem Energy Globe Award ČR a bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále této soutěže.
 

Celý článek »

VERNER: Chcete mít nejnovější informace přímo z první ruky?Jsme na facebooku.

01.10.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Chcete mít nejnovější informace přímo z první ruky?Jsme na facebooku | Máte rádi facebook a chcete znát všechny důležité novinky z oblasti vytápění a ze společnosti VERNER jako první? Máme pro Vás dobrou zprávu. Společnost VERNER má svůj Facebook. Sociální sítě hýbou internetovým světem a kdo nemá profil na facebooku, jako by nebyl. Proto ani společnost VERNER nezůstává stranou a již nějaký čas máme svůj ,,profil“ na facebooku. Na této sociální síti můžete jako první získat nejaktuálnější informace o novinkách, diskutovat s námi i s ostatními uživateli o vytápění a čas od času také získat nové tipy či rady z oblasti vytápění.

Celý článek »

VERNER: Příjemný Den plný úspor aneb den otevřených dveří

16.09.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

 Dne 20.8.2010 proběhl v sídle společnosti VERNER ,,Den plný úspor aneb den otevřených dveří“ během něhož měli návštěvníci možnost vidět celý výrobní sortiment společnosti VERNER – tedy krbová kamna, interiérové kotle, kotle na kusové dřevo, automatické kotle a také průmyslový kotel VERNER GOLEM. Velkým lákadlem bylo vidět v provozu automatický kotel VERNER A251 a interiérový kotel VERNER 13/10, který je nově zařazen v dotačním programu ,,Zelená úsporám“. Při této příležitosti byly ,,odhaleny“ novinky na letošní topnou sezónu – kotel na kusové dřevo VERNER V210 EXTRA a barevné provedení interiérového kotle VERNER 13/10 v barvě bordó a stříbrnočerné.

Celý článek »

Vyšlo druhé číslo novin EXPERT

02.09.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

 Je mi potěšením oznámit Vám, že vyšlo další, již druhé vydání novin EXPERT, které jsou zaměřené na vytápění biomasou a jsou určené nejen pro zákazníky společnosti VERNER, ale i širokou veřejnost. V druhém čísle novin naleznete řadu informací o interiérovém kotli VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 s redukovaným výkonem, který je nově zařazen do programu ,,Zelená úsporám” a lze tedy na pořízení kotle získat státní dotaci. Dále zde najdete informace o letošní novince – kotli na kusové dřevo VERNER V210 a samozřejmě také rady na údržbu kotlů, tipy na doplňky ke kotlům a mnoho dalších zajímavých článků.

Celý článek »

Verner pořádá DEN PLNÝ ÚSPOR

11.08.2010 | Tomáš Šimek | Pohled odborníků

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na DEN PLNÝ ÚSPOR ANEB DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pro Vás připravila společnost VERNER. Den plný úspor proběhne v pátek 20.8.2010 od 10 do 18 hod., přímo v areálu společnosti VERNER v Červeném Kostelci.  V programu nechybí ukázka celého výrobního sortimentu naši společnosti - tedy krbová kamna, interiérové kotle, kotle na kusové dřevo, průmyslový kotel VERNER GOLEM a samozřejmě také automatické kotle. Čeká Vás také jedinečná možnost vidět v provozu automatický kotel VERNER A251 a interiérový kotel VERNER 13/10, který je nově zařazen v programu ,,Zelená úsporám“.

Celý článek »

Krbová kamna a interiérové kotle VERNER aneb letní speciální nabídka

09.07.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Společnost VERNER je známá nejen díky vynikajícím automatickým kotlům a kotlům na kusové dřevo, ale ve svém výrobním sortimentu má i velmi širokou výkonnostní řadu (5 – 16 kW) interiérových kotlů a krbových kamen, která jsou určena pro úsporné a příjemné vytápění rodinných domů, bytů, restaurací, chat, chalup a obdobných objektů. Interiérové kotle a krbová kamna VERNER lze použít jako doplňkový zdroj tepla, ale také jako hlavní zdroj tepla pro trvalý provoz. Například v kombinaci s vytápěním zemním plynem nebo elektrickou energií můžete ušetřit až 50% nákladů na topnou sezónu a při použití interiérového kotle VERNER jako hlavního zdroje tepla, pak mohou být reálné úspory ještě mnohem vyšší.

Celý článek »

Pelety - změna v životě

25.06.2010 | František Švamberg | Pohled veřejnosti

Přirozenou otázkou v životě rodiny pana Z.P. bylo v minulém roce vyřešení otázky, jak dál? Poměrně mladá rodina – dnes už 2+2 – zvládla stabilizovat se ve starším domě, přistavět ho a zrekonstruovat do podoby 2x140 m2 užitné plochy, ale obsluha kamen a příležitostně krbu byla stále větší zátěží. Jde sice o vesničku v třeboňské přírodě, nicméně kouření přímo do sousedova dvora a každoroční rozcvička na hromadách polen kolem domu už byly neudržitelné. Dále necháme vyprávět pana domácího.

Celý článek »

Interiérové kotle a ,,Zelená úsporám“

09.06.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Interiérový kotel na kusové dřevo v dotačním programu ,,Zelená úsporám” aneb interiérový kotel VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 s redukovaným výkonem. Přáli byste si poznat ten nenahraditelný pocit, když při chladném večeru sedíte v příjemném pohodlí Vašeho domova u interiérového kotle s efektem otevřeného ohně a společně s rodinou nebo skleničkou dobrého vína, či zajímavou knihou posloucháte praskající dřevo a sledujete plápolající plamínky? Nyní už nemusíte pouze snít! Díky zařazení interiérového kotle VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 s redukovaným výkonem do seznamu výrobků a technologií v dotačním programu ,,Zelená úsporám“ můžete tento pocit zažívat každý den i Vy! Nová generace interiérového kotle VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 spojuje přednosti klasických kotlů a krbových kamen. Nabízí nejen pohodu a teplo rodinného krbu, ale i velmi vysokou výhřevnost a komfort vytápění při napojení na teplovodní okruh topné soustavy (kotle mají vestavěný teplovodní výměník).

Celý článek »

Automatické kotle na pelety ÖkoFEN - srovnávací tabulka argumentů

09.06.2010 | David Kehm | Pohled podnikatelů

Cena 200.000 při životnosti 30-40 let a provozu 365 dnů v roce, ÖkoFEN vyrobil jako první v roce 1997 registrovaný automatický peletkový kotel na světě! Dle praxe s kotlema na štěpku, které jsou v provozu již přes 20 let lze předpokládat dobu životnosti. Automatické kotle na peletky jsou v provozu 13 let. Pokud budeme počítat náklady stejným způsobem, tj. 200.000/40/365, tak náklady na jeden den jsou 14 Kč, ale
jelikož je v ČR topná sezóna zhruba 252 dní, užitková voda se dá ohřívat mimo topnou sezónu solárními kolektory, nebo kotlem, tak tato informace asi zákazníkům nic reálného neřekne.

Celý článek »

Dopřejte si i vy radost z posezení u ,,rodinného krbu“

21.05.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Chtěli byste poznat ten nenahraditelný pocit, když při dlouhém zimním chladném večeru sedíte v teplém pohodlí Vašeho domova u krbových kamen s efektem otevřeného ohně a společně s rodinou nebo skleničkou dobrého vína, či dobrou knihou posloucháte praskající dřevo a pozorujete plápolající plamínky? Právě pro Vás společnost VERNER připravila speciální akci, díky které můžete tento krásný pocit zažívat i Vy a přitom navíc ještě výrazně šetřit Váš účet za vytápění. Pouze v týdnu od 24.5.do 28.5.2010 máte jedinečnou možnost získat slevu ve výši 25% na interiérové kotle VERNER 16/11, 12/7, 12/7D, 9/5, 6/3 a na krbová kamna 9/0 a 6/0.

Celý článek »

VERNER: Jak jsou spokojeni naši zákazníci?

29.04.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Určitě dobře víte, že každá ambiciózní společnost pořádá různé ankety a průzkumy trhu. Ne jinak to je i ve společnosti VERNER Červený Kostelec. Pravidelně se snažíme zjistit spokojenost a potřeby našich zákazníků a sledovat vývoj v odvětví, ve kterém působíme. Ačkoli zjištěné informace většinou slouží firmám jako podklad k důležitým a strategickým rozhodnutím do budoucna, tak i přesto jsme se některé rozhodli zveřejnit. Myslíme si, že když lidé věnují nemálo svého času na zodpovězení několika otázek, bylo by férové, abychom je s názory ostatních zákazníků také seznámili.

Celý článek »

  1 2   další»»Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz