Vysoké náklady na vytápění topným olejem lze nahradit nízkými náklady na vytápění peletami šetrnými k životnímu prostředí – okamžik pro výměnu kotle je nyní lepší než kdy jindy! Roční úspora nákladů na palivo přes 50 %, vytápění neutrální k CO2 a tím šetrné ke klimatu i současná dotační podpora změny vytápění jsou jen některé argumenty pro přechod z topného oleje na pelety.

Jednoduchá změna
Vysoké přizpůsobení výkonu kotlů na pelety GUNTAMATIC umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu olejového kotle. Nákladné přestavby nejsou přitom v zásadě nutné (žádná akumulační nádrž, žádné směšování, atd.) a výměna může proběhnout bez větší námahy za jeden až dva dny.

Úsporný a komfortní
Nízkoteplotní koncept vyvinutý firmou GUNTAMATIC zaručuje minimální spotřebu pelet. Navíc je pohodlí napsáno velkým písmem: Systém firmy GUNTAMATIC s kvalitní odebírací jednotkou umožňuje podobné pohodlí jako u olejových kotlů.

U firmy GUNTAMATIC se kvalita vyrábí na desetiletí – přitom se používají maximálně kvalitní konstrukční díly a komponenty a výrobky jsou zhotovovány vysoce moderně.

 

 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz