Fotosoutěž „Vyfoť se s VERNERem“

28.03.2011 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů |

Užíváte si rádi pohodu a teplo u ,,rodinného krbu“? Dáváte si s chutí skleničku dobrého vína při romantickém pohledu do hořících krbových kamen? Rádi se staráte o svojí kotelnu?  Nebo chcete prostě jen soutěžit a vyhrát? Pak jsme právě pro Vás připravili fotografickou soutěž s názvem „Vyfoť se s VERNERem“.
Vytvořte společně s námi album uživatelů našich produktů. Zasílejte zajímavé fotografie Vás či rodinných příslušníků u kotle nebo krbových kamen VERNER pořízené ve Vaší kotelně nebo interiéru.


O výhercích budete rozhodovat přímo Vy.

Všechny fotografie budou umístěny v galerii na facebooku společnosti VERNER. O výhercích rozhodnete Vy a další fanoušci na našem facebooku pomocí funkce „TO SE MI LÍBÍ“. Hlasování proběhne v období od 1. 4. do 31. 7. 2011.

Autoři tří nejlepších fotografií budou odměněni následujícími cenami:

1.  koš na dřevo + tričko VERNER + další propagační materiály
2.  krbové nářadí + tričko VERNER + další propagační materiály
3.  tričko VERNER + další propagační materiály

Každému soutěžícímu navíc ihned zasíláme 10% slevový kupon na jednorázový nákup některého z doplňků k interiérovým kotlům a krbovým kamnům VERNER.

Zasílejte staré fotografie i snímky, které teprve pořídíte. Své fotografie zasílejte společně se svým jménem a adresou bydliště na e-mail simek@verner.cz nejpozději do 31. 7. 2011. V jednom e-mailu posílejte fotografii o maximální velikosti 6MB. Do předmětu e-mailu napište “Fotosoutěž”.

Doručené fotografie budou obratem nahrány na facebook společnosti VERNER, kde bude probíhat hlasování návštěvníků. Vyhodnocení fotosoutěže a zveřejnění výsledků proběhne do 30. 8. 2011.  


Všem, kteří již fotografie zasílají děkujeme. Některé jsou opravdu povedené.
 
Získané snímky budou umístěny v galerii na facebooku společnosti VERNER a nejlepší fotografie pak budou zveřejněny na internetových stránkách www.verner.cz a případně v dalších propagačních materiálech VERNER a.s.


Podrobná pravidla soutěže naleznete na internetový stránkách www.verner.cz.
 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz