zpět na přehled kategorií

Poradíme vám

Přehled dotazů v rubrice Automatické kotle GUNTAMATIC:

02.01.2013 josef nadenicek – starsi guntamatic - 1 odpověď

Dodry den koupil jsem dum a mam v nem kotel guntamatic z roku1989s vykonem 25-30 kw typ gbz2 potreboval bych nejake dily kam se mohu obratit?dekuji

22.10.2009 Karel Schiesser – Plnění peletek... - 1 odpověď

Dobrý den, asi týden na hodinu přesně jsem šťastným provozovatelem GUNTAMATICu Biostar 15W - BOX, který zatím bez problémů a krásně vytápí doposud nehotovou stavbu RD. Peletky jsem při rozjezdu panem Svobodou a 1x poté nasypal manuálně do násypky BOXu, ale pochopitelně nemám zájem toto praktikovat delší dobu. Bohužel v mém regionu - Opava - je závoz cisternou do BOXu dost problematický.V tuto chvíli se jako jediná reálná dodávka jeví od firmy EVANS Baška (www.evans.cz), která zprostředkovává dodávku a prodej peletek od obří peletkárnu v Paskově (mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou) firmy MM-HOLZ (tuším). Firma si cisternu pro závoz dle jejich sdělení půjčuje z Čech, podle podkladů co mi poslali se jedná o cisternu na peletky MAN 10t firmy CDP Ekopaliva z Prahy. Dle podkladů, cituji: "Ideální pro foukání pelet je připojení hadice cisterny na trubku do skladu např. fasádě domu pomocí vhodné koncovky na dům - spojka samec VK100. Hadice od cisterny má na konci vždy samici s pákovým uzávěrem." Zajímalo by mě jednak, zda plnící otvor na BOXu dodaného s kotlem vyhovuje požadavkům cisterny, tak, aby mohla přijet a mohlo být plněno, nebo je nutné případně dokoupit nějaký doplněk, dle podkladů "Samec pro hadici cisterny 100mm VK 100 s R4“ vnitřním závitem". Současně nevím, zda si pro případné plnění musím nějak vyřešit odfuk prachu na druhý z otvorů BOXu, nebo (pokud máte zkušenosti) odfuk zajistí z cisterny; případně co vše další mě může potkat. Trochu mě děsí že budu mít dokonalý kotel a dopravovat palivo jako ve "středověku", a okolní majitelé v poslední době alespoň v našem regionu značně oblíbených tepelných čerpadel mě budou mít definitivně za hlupáka. Mám od p. Svobody kontakt ještě na dodavatele peletek z Bystřičky, snad p. Vyroubal, ten byl před 14-ti dny při jediném uskutečněném hovoru velice ochotný, ale další týden před uvedením kotle do provozu už nezvedal telefon. Děkuji Vám za Váš čas a případnou odpověď.

02.10.2008 Roman – záruka - 1 odpověď

Jaká je záruka na kotle Guntamatic?

28.08.2008 František – MENU - jazyk - 1 odpověď

Na Vašich stránkách čtu jen superlativy ke kotlům Guntamatic - předpokládám, že ovládací menu je v němčině a po servisním nastavení do něj zákazník nezasahuje /kromě termostatu/. Nebo je to jinak ?

05.06.2008 Kolomazník – Kotelna 200kW - 1 odpověď

Dobrý den, dá se z kotlů Guntamatic poskládat kotelna o výkonu 200kW na obilí nebo štěpku? Nebo máte v nabídce i kotel o větším výkonu než 100kW. Děkuji za odpověď.

23.03.2008 Hosek Jaroslav – Dotaz - 1 odpověď

Dobry den, videl jsem kotel Guntamatic BioStar na vystave ve Wellsu a stale mi neni jasne, jak se cisti spalovaci prostor. U ceskych kotlu, kdyz otevru dvirka, tak vidim horak a nejaky otvor, kterym do toho horaku jde palivo. Kdyz se tam neco stane, jsem schopen hned zasahnout a provest zasah. U BioStar nic takoveho neni, za dvirky je pricka a jen dole je nejake suplik. Pricka je pridelana 4 srouby. To musim vzdy do dilny pro gola sadu a pricku odmontovat? Dekuji za odpoved.

02.01.2008 Urbánková – Regulace kotle - 1 odpověď

Dobrý den, jak je kotel Guntamatic regulován, má v sobě zabudovanou regulaci (ekvitermní), nebo ji musim dokoupit zvlášť?

02.01.2008 David T. – Kotel na štěpku - 1 odpověď

Dobrý den, vidím, že prodáváte kotel na štěpku o výkonu 100 KW, což se hodí pro náš obecní úřad. Obsahuje dodávka kotle i montáž, dopravu, atd., jinak řečeno dodáváte kotel na klíč?

Vložit nový dotaz

Pro vložení nového dotazu do rubriky PORADÍME VÁM musíte být nejdříve zaregistrováni.Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz