zpět na dotazy

Poradíme vám - LICOTHERM AM 24

22.06.2008 Petr Větrovský: Dobrý den, měl bych zájem o koupi kotle LICOTHERM AM 24, chtěl bych v něm topit také kusovým dřevem, je-li to možné (jaký na to máte názor). Dále se chci zeptat, jaké příslušenství potřebuji zakoupit, abych kotel uvedl do provozu a kotel topil. Celková cena s 19%, a pokud kotel montujete, tak vaší cenu 9% +dopravu. Rád bych věděl rozdíl. Bydlím nedaleko Mimoně; máte zde nějakou poblíž pobočku?

23.06.2008 Aleš Mádr

Prosím napište nám na email esliko@esel.cz Vaši adresu a telefon, bude Vás kontaktovat náš technik, který prohlédne Vaši kotelnu a vypracuje cenovou nabídku. Pokud si necháte nainstalovat kotelnu od společnosti, která Vám dodá zboží i s prací, máte jako nepodnikající fyzická osoba 9% DPH. Podmínkou 9% DPH je, aby Váš dům byl do 350 m2 obytné plochy; stejně tak společnost, která vám kotel instaluje, musí být plátcem DPH. Esel technologies, s.r.o. je plátcem DPH. Automatický kotel dosahuje vysoké účinnosti nad 80% díky automatickému provozu (má třídu kotle 3.). Pokud přikládáte palivo ručně, v takovém provozu má kotel třídu 1.. Licotherm je kotel s 3. třídou účinnosti.

Vložit nový dotaz

Pro vložení nového dotazu do rubriky PORADÍME VÁM musíte být nejdříve zaregistrováni.Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz